Compagnie de Provence – tobulai kūno priežiūrai

Compagnie de Provence  (CDP) kūno priežiūros ir kvapų linija, pagal aukščiausius kokybės standartus, yra kuriama dviejų draugų prancūzų. Visi šio ženklo produktai gaminami be dažiklių, gyvulinės kilmės riebalų, sintetinių priedų ir yra itin draugiški gamtai. Tad aptarkime, kokios gi CDP kūno priežiūros priemonės yra pačios populiariausios?

Compagnie de Provence  produktai CDP

 

CDP rankų kremai „BLACK TEA“ ir „WHITE TEA“

Sunku net išskirti, kuris iš jų dviejų sulaukia daugiau populiarumo - tiek vienas, tiek kitas yra šilkinės tekstūros, švelnus ir nepaprastai  lengvai įsigeria į odą. Šių rankų kremų sudėtyje yra  taukmedžio sviesto, alyvuogių aliejaus ir vitamino E, kurie minkština ir maitina rankų odą. Tad skirtumas tarp abiejų kremų yra tik tas, jog „BLACK TEA“ kvapas kuriamas kartu su gervuogių ir juodosios arbatos aromatais. O „WHITE TEA“ – labiausiai dominuoja citrusiniai vaisiai ir baltoji arbata.

Compagnie de Provence rankų kremai WHITE TEA ir BLACK TEACompagnie de Provence rankų kremas White TeaCompagnie de Provence  rankų kremas Black Tea

 

CDP rankų kremas „CASHMERE“

Antrąją vietą taip pat net neabejodami skiriame puikiam rankų kremui „CASHMERE“. Jis taip pat, kaip ir pirmieji, yra šilkinės tekstūros, švelnus ir lengvai įsigeria. Sudėtyje taip pat yra taukmedžio sviesto, alyvuogių aliejaus ir vitamino E, tobulai maitinančio ir minkštinančio odą. O pagrindinis skirtumas yra itin subtilus ir nepaprastai gundantis aromatas, kuriame galime atrasti nuostabius kvapus – tai kardamonas, anakardžiai, cinamonas, kuminas, rozmarinas bei kedras.

Compagnie de Provence RANKŲ KREMAS CASHMERE

 

CDP skysti muilai „BLACK TEA“ ir „WHITE TEA“

Dėl savo itin populiaraus aromato, „BLACK TEA“ ir „WHITE TEA“ tarp mėgstamiausių atsiduria ne tik rankų kremų, bet skystų muilų tarpe. Muilas gaminamas pagal senąsias Marselio tradicijas - iš augalinių aliejų. Natūralus glicerinas švelniai valo odą, o supilstytas į nesenstančio minimalistinio dizaino stiklinius butelius su dozatoriumi, yra labai patogus kasdieniam naudojimui.

Sudėtyje naudojamas natūraliai putojantis kokoso aliejus. Ir atsižvelgiant į gamtos taršumą, yra gaminamas be dažiklių bei augalinės kilmės riebalų. „BLACK TEA“ skysto muilo pagrindinės kvapų natos yra gervuogių ir juodosios arbatos. O štai „WHITE TEA“ - citrusiniai vaisiai ir baltoji arbata.

Compagnie de Provence skystas muilas Black Tea ir White Tea

 

Vonios putos „SWEET VIOLET"

Mėgėjams pasilepinti vonios procedūromis, Compagnie de Provence  kūrėjai siūlo puikias vonios putas „SWEET VIOLET", kurių sudėtyje yra itin efektyviai odą drėkinančių alijošiaus ir migdolų ekstraktų. Pagrindinės kvapų natos yra mandarinas, šventagaršvė, našlaitės, irisas, kedras, muskusas ir tiko mediena. O siekiant mažinti taršą, pakuotė gaminama iš perdirbamo plastiko.

Compagnie de Provence  VONIOS PUTOS SWEET VIOLET